День Села в Вереміївці

Дата: 16.05.2019 14:56

В День святого пророка Єремї 14 травня в селі Вереміївка Семенівської селищної ради громада села святкувала день села. Концертна програма, присвяченій цій події була насиченою, адже в ній брали участь участь:

• колектив «Щаслива зірка» Веселоподільської ДСС - керівник Литовченко В. М.;
  • Рій «Козацька  слава» Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. - керівник Забара М. П.
  • Самодіяльний колектив «Веремія» Вереміївського СБК, керівник Шаманська О. Д.
  • Солісти Венгер Л. М., Захаренко К. М., Буланий М.П., Сажко І.В.
  • Ведучі концертної програми – Коваленко В. М., Міщенко Л. М.

Організація свята здійснювалася працівниками Вереміївського старостату на чолі із в.о. старости Антипчуком А.С., директором сільського будинку культури Смагою  Н. Л. та художнім керівником Сажком І. В.