НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Дата: 29.05.2019 13:07

Фахівці із соціальної роботи Центру соціальної підтримки сімей та дітей селищної ради, в рамках реалізації ініціативи «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Полтавській області», взяли участь у дводенному тренінгу «Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми», що проходив в м. Полтава та був організований і проведений Благодійною організацією «Світло надії». Фахівці отримали сертифікати про проходження навчання та необхідні знання для проведення відповідної роботи та надання необхідних соціальних послуг жителям Семенівської ОТГ. Дякуємо організаторам та тренерам Тетяні Ісаєвій і Світлані Большевій за змістовність, атмосферу заходу та співпрацю з питань соціального спрямування.