КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РОБОТИ З СІМ’ЯМИ/ОСОБАМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ
29 травня проведено розширене засідання комісії з питань роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах. Розглянуто питання про стан виховання та догляду за дітьми в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, про роботу з особами, які перебувають на обліку Центру соціальної підтримки сімей та дітей (інформували фахівці із соціальної роботи Т.Чернета, С.Палій, А.Балацирь, М.Голодна, Л.Кузніцова, В.Сірченко). В роботі комісії взяли участь селищний голова Л.Милашевич, заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань А.Оніпко, в.о. старост Веселоподільського, Липнягівского, Степанівського, Товстівського, Вереміївського старостинських округів, представники служби у справах дітей, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Семенівського відділення поліції, відділів селищної ради. З 22-х родин, запрошених на засідання, з’явились 15. Батьків попереджено про належне виконання батьківських обов’язків, а саме: забезпечення дітей одягом, взуттям, які відповідають сезону та потребам, харчуванням, засобами гігієни, ліками (за потреби), книгами, іграшками, ін. речами, необхідними для повноцінного розвитку; наведення порядку в будинку та на подвір’ї, проведення ремонту (за потреби), дотримання санітарно-гігієнічних норм; змістовне проведення дітьми літніх канікул; неприпустимість залишення їх без нагляду; витрачання не за призначенням державної соціальної допомоги на дітей; зловживання алкогольними напоями, жорстокого поводження, проявів насильства щодо дітей. По кожній сім’ї членами комісії прийнято відповідне рішення щодо захисту прав та інтересів дітей.