USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Дата: 03.06.2019 14:25

Семенівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості інформує про те, що з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»(КЕУ), яка надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам(МСП), та поширюється на всій території України.

КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів.

КЕУ націлена на збільшення обсягів інвестицій в український малий та середній бізнес, збільшення обсягів їх продажу та створення постійних робочих місць для громадян України.

Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отримання грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності. Кінцевий термін подачі заявок – 29 лютого 2020 року.

Інструкція КЕУ

ПРОГРАМА КЕУ