Спартакіада «Краща спортивна громада Полтавщини 2019 року»

Дата: 10.06.2019 11:47

8 червня 2019 року команда Семенівської селищної ради ОТГ взяла участь у зональних змаганнях серед об’єднаних територіальних громад на «Кращу спортивну громаду Полтавщини 2019 року», які проходили в с. Засулля Лубенського району.  Цього року  у п’яти групах змагалися  сорок п’ять команд.

Наші спортсмени представили громаду у трьох видах спорту і показали відмінний результат, зайнявши перше загальнокомандне місце.

До складу команду з міні - футболу ввійшли: Андрій Дем’яненко (капітан команди), Ігор Мазур, Василь Шелест, Ігор Бутенко, Олександр Костомаров, Єгор Гончаренко, Андрій Німченко, Віталій Бабенко. Хлопці вибороли перше місце.

Перше місце у змаганнях з настільного тенісу посіли Микола Заяць та Юлія Лисенко.

Третє загальнокомандне місце з шашок здобули Іван Кущенко та Валентина Ніколайчук.

Тепер спортсмени готуються до фінальних змагань, які відбудуться 15 червня у тому ж Засуллі.

У фіналі змагатимуться у таких видах спорту: шашки, міні – футбол, настільний  теніс, штовхання гирі, перетягування канату, «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Тож бажаємо нашим спортсменам нових перемог.

Слова вдячності висловлюємо Морозу Олегу Васильовичу – директору Веселоподільської ДСС за спонсорську допомогу, а також організаторам  команди – Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради (начальник Петухова Н.М.) та капітану команди Миколі Петровичу Заяцю.