Спартакіада «Краща спортивна громада Полтавщини 2019 року

Дата: 18.06.2019 15:14

15 червня 2019 року у с. Засулля Лубенського району завершилися фінальні змагання сільських спортивних ігор на «Кращу спортивну громаду Полтавщини 2019 року». У фіналі взяли участь 24 команди. Наші спортсмени представили громаду у шести видах спорту і показали відмінний результат, зайнявши третє загальнокомандне місце.

До складу команди з міні - футболу ввійшли: Андрій Дем’яненко (капітан команди), Ігор Мазур, Василь Шелест, Ігор Бутенко, Олександр Костомаров, Єгор Гончаренко, Андрій Німченко, Віталій Бабенко.  Хлопці вибороли перше місце.

Третє  місце у змаганнях з настільного тенісу посіли Микола Заяць та Юлія Лисенко.

Чотирнадцяте  загальнокомандне місце з шашок здобули Сергій Булавка та Валентина Ніколайчук.

У маганнях з перетягування канату брали участь Бабенко Віталій, Богдан Максим, Тхоренко Олександр, Кашкарьов Павло, Сурмило Валерій, Шелест Василь. Хлопці вибороли п’яте загальнокомандне місце.

Павло Кашкарьов посів дев’яте місце з гирьового спорту.

У змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я» сьоме місце посіла сім’я Уляни,Олега та Даниїла Любицьких

Спортсмени висловлюють щирі слова подяки Людмилі Павлівні  Милашевич – селищному голові,  а також організаторам  команди – Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради (начальник Петухова Н.М.) та капітану команди Миколі Петровичу Заяцю.