ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 48-Ї СЕСІЇ СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 03.07.2019 18:45

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 48-ї (позачергової) сесії селищної ради що відбудеться 12 липня 2019 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

Порядок денний 48 сесії селищної ради

першого скликання

1. Про затвердження розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.
  1. Про внесення змін  до показників бюджету  Семенівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6
  1. Про  внесення змін до штатного розпису сільського будинку культури с. Товсте Семенівської селищної ради.
  1. Про  надання частини щорічної основної відпустки селищному голові Семенівської селищної ради  Милашевич Л.П..
  2. Про внесення змін до «Правил приймання, утримання і відрахування мешканців комунальної установи «Будинок захищеної старості»»
  3. Про  припинення  права користування земельними ділянками
  4. Про надання  дозволу  на  виготовлення  технічної документації із землеустрою  для передачі земельних ділянок  у власність громадянам