День відкритих дверей в КДЗО "Малятко"

Дата: 21.08.2019 14:33

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису21 серпня у КЗДО "Малятко" відбувся захід- День відкритих дверей "Відкриває малюкам двері наш садок". Захід відкрила і розпочала директор закладу Світлана Миколаївна Орел.Гостей радо вітали вихованці та працівники дошкільного закладу. Присутні відвідали різноманітні заходи в групах: група "Ромашки"- продемонструвала досліди; група "Світлячки"-показали пальчикову виставу за відомою казкою "Ріпка"; вихованці групи "Калинка"- продемонстрували ігрову розвагу. Завершили захід днем літнього іменинника та концертом маленьких талантів. Всі присутні отримали велике задоволення від заходу.