Свято "Весела мудрість".

Дата: 08.09.2019 13:07

"Якщо народ сміється і співає, то значить добре серце має !". Ось такий заклик щорічного, традиційного обласного свята "Весела мудрість", яке відбулося на батьківщині великого байкаря у парку імені Леоніда Глібова, село Веселий Поділ, Веселоподільського старостинського округу, Семенівської об*єднаної територіальної громади. Щиро і доброзичливо вітали гостей свята організатори цього грандіозного за масштабом дійства. Наче зі сторінок книжок, зійшли герої глібовських байок і сам автор Леонід Глібов. З*їхалися артисти з усіх куточків області, щоб заряджати своїм талантом гостей та місцевих жителів громади. Відбувся конкурс читців-гумористів, велике кінне шоу артистів з Чернігівщини, пісенний фестиваль "Українські мотиви осені", спортивні розваги "Козацькі забави", працювало "Ремісниче містечко", дивувало своїми талантами "Повітове містечко". Особливим гостем на святі був  відомий композитор з міста Київ, улюбленець знайомих співочих хітів- Ніколо Петраш. Але про це ми розповімо окремо і ще багато про що.