Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 49-Ї СЕСІЇ СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 14.09.2019 14:28
Кількість переглядів: 664

Фото без опису

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 49-ї (позачергової) сесії селищної ради що відбудеться 24 вересня 2019 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

Порядок денний 49 сесії селищної ради

першого скликання

 

 

 1. Про затвердження розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.
 2. Про внесення змін  до показників бюджету  Семенівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Додатки
 3. Про надання дозволу на списання  комунального майна Семенівської об’єднаної територіальної громади.
 4. Про затвердження  проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для подальшого проведення земельних торгів (аукціону).
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 6. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність  громадян.
 8.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  ФГ «Проскурня».
 9. Про припинення права користування земельними ділянками.
 10.  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування громадян із земель сільськогосподарського призначення.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у подальшому для проведення земельних торгів.
 12.  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель житлової та громадської забудови у власність громадян.
 13.  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення у користування земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 14.  Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по вул. Вишнева в с. Карпиха.
 15.  Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою для передачі земельних ділянок у власність     громадянам.
 16.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 17.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для  передачі земельних ділянок у користування громадян.
 18.  Про поновлення договорів оренди земель сільськогосподарського призначення.
 19.  Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).
 20.  Про звернення депутатів Семенівської  селищної ради до Президента України та Верховної ради України.
 21.  Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення та передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) в смт.Семенівка по   вул. Транспортна, 62а, 62б, 62в.
 22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання дозволу на поділ земельної ділянки.
 23.  Про надання  дозволу на виготовлення  технічної     документації  із землеустрою згідно державного акту на право постійного користування землею Семенівському ССТ.
 24.   Про надання  дозволу ПОКП «Полтавафарм» на виготовлення  технічної     документації  із землеустрою згідно державного акту на право постійного користування землею.
 25.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки природно- заповідного фонду.
 26.  Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону) на земельну ділянку в смт Семенівка по вул. Незалежності, 18А-1.
 27.  Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону) на земельну ділянку в смт Семенівка по вул. Шевченка,27А-1.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора