Пам*яті ветеранів

Дата: 20.09.2019 14:10

Сьогодні в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської райдержадміністрації відбувся захід "Пам*яті ветеранів", приурочений 76-тим роковинам визволення Семенівщини від нацистських окупантів у Другій світовій війні. Зі вступним словом захід відкрила директор установи Світлана Феніч. Голова Семенівської районної ради Віктор Юрченко привітав ветеранів війни та відзначив їх грамотами. Також зі словами вдячності ветеранам, до присутніх звернулася заступник начальника Глобинського відділу обслуговування громадян (Сервісного центру) ПФУ Світлана Ткаленко. Про страшні лихоліття війни та жорстоке знищення нацистами мирних громадян села Великі Липняги, розповіла очевидиця тих подій Ольга Черненко. Іван Сімрок, незважаючи на похилий вік, прочитав напам*ять вірш на воєнну тематику. Вокальний жіночий ансамбль "Мрія" (художній керівник Надія Зубренко) виступив із цікавим, змістовним, тематичним концертом.