Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Служба зайнятості інформує

Дата: 23.10.2019 08:11
Кількість переглядів: 311

Прес-реліз
про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення
безробітним у січні-вересні 2019 року

Послугами обласної служби зайнятості за 9 місяців року скористалися
43, 9 тисячі безробітних
Протягом 9 місяців нинішнього року послугами обласної служби зайнятості скористалося 43,9 тисячі безробітних, що на 5,4 тисячі або 10,9 % менше, ніж за той же період 2018 року.
Кількість роботодавців, які співпрацювали з обласною службою зайнятості, зросла проти січня-вересня минулого року на 4,8 % до 8,4 тисячі. База вільних робочих місць збільшилась на 9,6 % до 63,2 тисячі вакансій.
Роботу отримали 39, 3 тисячі людей
За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 39,3 тисячі людей. У тому числі 21,6 тисячі осіб або 55,1% працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.
27 безробітних отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю (за січень-серпень 2018 року – 22 особа).
На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 643 безробітних, з яких 251 особа недостатньо конкурентоспроможна на ринку праці та 392 особи, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва.
12,2 тисячі бажаючих заробили на громадських і тимчасових роботах
Обласна служба зайнятості забезпечила тимчасову зайнятість 12,2 тисячі громадян.
Найпоширеніші види громадських робіт такі: екологічний захист навколишнього середовища, інформування населення про субсидії, впорядкування місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, благоустрій, роботи із соціально-вразливими верствами населення.
6,3 тисячі безробітних проходили профнавчання
Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи сучасним вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 6,3 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 3 тисячі безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
Ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальністю «медсестринство» отримали 135 осіб.
На обліку – 13,7 тисячі безробітних
У регіональній службі зайнятості станом на 1 жовтня 2019 року перебувало 13,7 тисячі безробітних. Із них 11,3 тисячі осіб отримували допомогу по безробіттю.
За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю технологічного устаткування, складання обладнання та машин (17%), працівники сфери торгівлі та послуг, представники найпростіших професій, а також держслужбовці, керівники, менеджери.
4 тисячі вакансій, заявлених роботодавцями
Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 жовтня поточного року, становила 4 тисячі одиниць.
Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 2,2 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.
Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (23,7%) і робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (20,5%).

Більше цікавоїї інформації читайте за посиланнями:
https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ
https://pol.dcz.gov.ua/Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора