Визволення України від нацистських окупантів

Дата: 28.10.2019 10:05

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні 75-ті роковини звільнення України від нацистських окупантів. Відбулось урочисте покладання квітів до пам*ятника Жертв нацизму у селищі Семенівка. У роки Другої світової війни на різних фронтах воювали, з кожним днем наближаючи перемогу наші земляки-полтавці. Ми у вічному боргу перед кожним із них — тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати Полтавщину, Україну і світ від нацистського поневолення.

Подвиг переможців у тій страшній війні з гідністю продовжують бійці, які сьогодні відстоюють незалежність та територіальну цілісність держави на її східних рубежах.

Дорогі ветерани! Наша безмежна вдячність кожному з вас за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя!

Світла пам’ять полеглим героям.