Всеукраїнський громадський бюджет

Дата: 30.10.2019 08:35

Всеукраїнський громадський бюджет (ВГБ) – механізм залучення громадян до розподілу коштів державного бюджету шляхом подання актуальних проектів, визначення найбільш пріоритетних з них шляхом голосування, та контролю за реалізацією проектів переможців.

Це стане ще одним інструментом фінансової децентралізації, стимулом для інституціонального розвитку місцевих громад. Крім того, ВГБ стимулює взаємодію між громадянами, місцевою владою та центральною владою. Реалізація загальнодержавного громадського бюджету Україною покращить її міжнародний імідж.

Цьогоріч від Семенівської ОТГ у Всеукраїнському громадському бюджеті Полтавської області берЕ участь один проект:

«Реконструкція нежитлової будівлі кінотеатру під центр дозвілля» (Інна Календарь).
Ви можете проголосувати за допомогою ідетифікації BankID, мобільному ЕЦП, або звичайному ЕЦП, а також завдяки «Приват 24»:

Інструкція з голосування з Приват 24