Перемога в конкурсі
Радісна звістка надійшла з міста Яремче, Івано-Франківської області від зразкового хореографічного колективу "Фурор" (Веселоподільський старостинський округ), який взяв участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі "Super Star"- з абсолютним результатом всі чотири перші місця вибороли юні артисти (керівник колективу Олена Перлова) у різних вікових категоріях та жанрах. Серед колективів з Польщі, Молдови та 34 колективів з різних регіонів України, наші- найкращі! Сьогодні селищний голова Людмила Милашевич, заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань Алла Оніпко, в.о. старости Веселоподільського старостинського округу Інна Календарь з квітами та нагородами зустрічали з прибулого потягу талановитих школярів. Щирі вітання! Дякуємо.