Реалізовано перший проект участі

Дата: 06.11.2019 16:04

В селі Паніванівка, Семенівського району (Веселоподільський старостинський округ) для активної молоді придбано та встановлено вуличні тренажери. Це сприяє створенню умов високого рівня комфортності, активному відпочинку та заняттю спортом на відкритому повітрі. Тренажери придбані в ТОВ "СТАРТ-99" (м. Полтава), виробник з продажу спортивних товарів -група компаній "Inter atletika". Загальна вартість тренажерів-112,4 тис.грн., монтаж та благоустрій площадки-37,6 тис. грн. Всього 150,0 тис.грн. Монтажні роботи виконав ФОП Клінков О.А.
Кошти в сумі 100,0 тис грн. отримані завдяки громадському бюджету участі Полтавської обл. за 2018 рік. Кошти в сумі 50,0 тис. грн. залучені з місцевого бюджету. Реалізовано перший з трьох проектів бюджету участі. Автор проекту -Ліна Гетьман.Проект набрав 75966,8 балів та зайняв 43 місце серед 260 інших проектів.
Вартість тренажерів в розрізі:
Тренажер для біцепсу-17,0 тис. грн.
Тренажер для м*язів черевного пресу-9,3 тис. грн.
Жим сидячий від грудей-17,4 тис. грн.
Жим ногами горизонтальний-10,4 тис. грн.
Маятник-11,0 тис. грн.
Повітряний ходок-12,4 тис. грн.
Орбітрек-12,5 тис. грн.
Бруси-6,9 тис. грн.
Степер-розгинач стегна-15,5 тис. грн.