Всесвітній день доброти

Дата: 13.11.2019 13:09

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні з нагоди Всесвітнього дня доброти, в КЗ "Будинок захищеної старості" Семенівської селищної ради завітали юні артисти разом з вчителями Семенівського НВК №1 імені М.М.Хорунжого з цікавою, тематичною концертною програмою. Щиро і гостинно зустрічали школярів селищний голова Людмила Милашевич, директор комунального закладу Любов Вакула та старенькі жителі цього затишного будинку. Юні таланти співали, танцювали, грали на музичних інструментах, за що отримали гучні оплески від вдячних глядачів. По закінченню заходу, Людмила Павлівна провела екскурсію по будинку, ознайомила всіх з умовами проживання наших захищених стареньких. Діти і дорослі були приємно здивовані від сьогоднішнього проведеного заходу.