Лекція-концерт в мистецькій школі

Дата: 31.01.2020 09:46

Вчора, 30.01.2020 року, в Семенівській дитячій мистецькій школі (директорка Олена Долина), відбувся захід, лекція-концерт "Твій голос житиме в віках", присвячений 120-річчю з дня народження найвидатнішої представниці української вокальної школи, української оперної співачки, зірки української оперної сцени Оксани Андріївни Петрусенко (Ксенії Бородавкіної (1900-1940 р.р.)). Саме вона є невід`ємною рисою української нації, мала лірико-драматичне сопрано. Її ім`я вписано золотими літерами в історію вокального мистецтва. Присутні в залі мали можливість зануритись в чарівний світ української ліричної пісні з репертуару Оксани Петрусенко, насолодитись звучанням дивовижної музики, поринути в історичні факти біографії знаменитої жінки.