День працівників житлово-комунального господарства
15 березня 2020 року, День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. З цієї нагоди працівникам КП "Комунпобутсервіс" (директор Валерій Колотуха) Катерині Жаріковій, Василю Григор`єву, Миколі Вершиніну, Анатолію Губарю та КП "Благоустрій" (директор Олена Качан) Галині Матощук, Миколі Букало, Сергію Журавлю, Тарасу Сінельнику, Сергію Неминущому, Валерію Неволі, Ларисі Кривенко вручені грамоти за сумлінну працю, високу професійність, досягнення вагомих внесків у професійній діяльності та з нагоди професійного свята. Щиро вітаємо всіх з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
Ваша праця забезпечує життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всіх галузей господарства!
Бажаємо міцного здоров’я, злагоди у сім’ях, добробуту і благополуччя у всьому.
Нехай усвідомлення особливої суспільної місії, важливості своєї праці, відповідальність і фаховість, ініціатива й енергійність допомагають вам успішно долати труднощі та надихають на підкорення нових рівнів добротворення.