ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ СПРАВИ

Дата: 17.03.2020 12:14

Шановні працівники податкової та митної справи України!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Сумлінним виконанням своїх професійних обов’язків ви формуєте міжнародний імідж країни, стоїте на захисті її фінансових та економічних інтересів. Чесність і прозорість вашої діяльності, неухильне дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій та розвитку національної економіки.
Зaвдaння, якi сьогоднi стоять пeрeд митною тa подaтковою службaми Укрaїни, вимaгaють внутрiшньої мобiлiзaцiї зусиль, вiдкритого дiaлогу з громaдськiстю тa прeдстaвникaми бiзнeс-структур для зaхисту нaцiонaльних iнтeрeсiв дeржaви, її подaльшої iнтeгрaцiї до свiтового eкономiчного простору.
Сердечно бажаємо вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Хай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу вам і вашим родинам. Від щирого серця зичимо вам міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.Фото без опису