ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 54-Ї (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 02.04.2020 13:45

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 54-ї  (позачеогової) сесії селищної ради що відбудеться 03 квітня 2020 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

П’ятдесят четвертої (позачеогової) сесії першого скликання

Семенівської селищної ради

1. Про затвердження розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.
  2. Про внесення змін  до показників бюджету  Семенівської  селищної ради  (об’єднаної територіальної громади) на 2020 рік. Додатки
  3. Про припинення КП «Комунпобутсервіс»  шляхом ліквідації
  4. Про припинення КП «Благоустрій» шляхом ліквідації
  5. Про створення Комунального підприємства «Комунальник»
  6. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівників комунальних  підприємств.
  7. Про продовження терміну дії договорів оренди.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність  громадян.
  9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства