Семенівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального підприємства «Комунальник» Семенівської селищної ради

Дата: 05.05.2020 09:48

Комунальне підприємство «Комунальник» Семенівської селищної ради знаходиться за адресою: 38200, вулиця Незалежності, будинок № 73, селище міського типу Семенівка Семенівського району Полтавської області.

Директору КП «Комунальник» посадовий оклад встановлюється згідно штатного розпису.

Загальні вимоги до претендентів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача, стаж роботи не менше п’яти років, повна вища освіта, відсутність судимості.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- Публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку комунального підприємства;

- Перевірки на знання законодавства України у сфері житлово-комунального господарства;

- Співбесіди з конкурсною комісією.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву,  щодо участі у конкурсі;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копію заповнених сторінок трудової книжки, що підтверджують стаж роботи не менше п’яти років на момент їх подання;
  • копію довідки про присвоєння РНОКПП;
  • копії документів про повну вищу освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмову згоду на обробку персональних даних;
  • автобіографію;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • перспективний план розвитку комунального підприємства;
  • інші документи, що можуть підтвердити професійні та/або моральні якості.

Прийом документів здійснюється з 05 травня 2020 року по 25 травня 2020 року, за адресою: 38200, вул Незалежності, 44/а, смт. Семенівка Полтавської області. Довідки за телефоном: (05341) 91-7-51, електронна пошта semenivka_sr@ukr.net.