День Перемоги в селищі Семенівка

Дата: 09.05.2020 14:28

День Перемоги...Свято зі сльозами на очах...Так це свято відбулось в селищі Семенівка 9 травня 2020 року.Офіційний захід пройшов без великої кількості людей та обмежився покладанням квітів до пам’ятників Невідомому солдату-захиснику, визволителю Другої світової війни та загиблому в роки війни підпільнику Івану Сухині, представниками влади й громадськості. Вшанувати пам’ять полеглих та віддати шану живим прийшли Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, депутат Полтавської обласної ради Володимир Куцовол, голова районної ради Віктор Юрченко, голова райдержадміністрації Іван Дзус, депутат районної ради Юлія Єлагіна, заступники голів, голова районної організації ветеранів Іван Трофименко, голова районної організації Спілки ветеранів Афганістану Леонід Шкарупа разом із воїнами-інтернаціоналістами, громадськість, ЗМІ тощо.

Та найголовнішими й найпочеснішими гостями цього заходу, звісно, були наші герої-ветерани — Іван Васильович Сімрок та Ольга Петрівна Черненко.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису