Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради

Дата: 26.05.2020 11:53
Кількість переглядів: 343

Сьогодні, 26 травня 2020 року, відбулось засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради під Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуголовуванням селищного голови Людмили Милашевич. На порядку денному розглянуто 5 (п`ять) питань:

1.Про підведення підсумків 2-х місячника по озелененню та благоустрою території селищної ради.(Доповідач Олена Качан- начальник КП "Благоустрій").

2. Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об`єктах території Семенівської селищної ради (ОТГ). (Доповідач Сергій Полупан-заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів).

3.Про підготовку закладів, установ та організацій селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.(Доповідач Сергій Полупан-заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів).

4.Про виключення з обліку житлових будинків в селі Великі Липняги в зв`язку з непридатністю для проживання.(Доповідач Сергій Чинчик-заступник селищного голови з юридичних питань).

5.Про надання матеріальної допомоги онкологічно хворим мешканцям селища Семенівка.(Доповідач Людмила Милашевич-селищний голова).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора