Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Сплати єдиний внесок-отримай соціальний захист

Дата: 03.06.2020 10:18
Кількість переглядів: 241

Сплати єдиний внесок-отримай соціальний захист!Фото без опису

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Несплата єдиного внеску призводить до негативних наслідків, фінансових санкцій та суттєво може вплинути на отримання пенсії.

На сьогодні 14906 платників податків Полтавської області мають заборгованість в сумі 271,6 млн. грн.

Контролюючий орган має право на подальші дії із примусового стягнення заборгованості, якщо платник ЄВ не сплатив суму недоїмки.

Якщо платник ЄВ протягом 10 календарних днів не сплатив суму недоїмки та штрафів з нарахованою пенею та не оскаржив вимогу в адміністративному чи судовому порядку, то таку вимогу вважають узгодженою. Упродовж 10 робочих днів з дня узгодження вимоги (набрання нею чинності) її надсилають до органу Державної виконавчої служби.

Державна виконавча служба (держвиконавець) не пізніше наступного робочого дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого впровадження. В ній зазначають про обов`язок боржника подати декларацію про доходи та майно боржника, попереджають боржника про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей, а також накладають арешт на майно та кошти платника.

Право громадян на соціальний захист, тобто захищені соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення, інші виплати гарантує, зокрема, своєчасне погашення заборгованості по єдиному внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора