Звіт дільничного офіцера поліції перед населенням

Дата: 30.06.2020 10:55

Звіт дільничного офіцера поліції перед населенням - це форма проФото без описуфілактичної роботи, яка включає систематичне доведення до відома громадян інформації про стан правопорядку на адміністративній дільниці, заходи, які вживаються відділом поліції щодо попередження правопорушень з метою підвищення авторитету та довіри населення до його діяльності.
Сьогодні дільничний офіцер поліції Семенівського відділення поліції Тарас Телешун провів звіти-виступи за 6 місяців 2020 року діяльності поліції перед населенням.
А особлива увага поліцейських була акцентована на видах шахрайств, жертвами яких останнім часом стає все більше і більше людей. Тому дільничний детально розповів яким чином не стати жертвою даного виду злочину.