День родини

Дата: 07.07.2020 16:07

8 липня в Україні відзначається День родини. Це відносно молоде свято, його святкують в нашій країні з 2012 року. З давніх часів родина для українців відігравала надзвичайну роль, це найбільша цінність у житті, джерело життєдайної енергії, надія на щасливе майбутнє. Саме у родині формується характер, особистісні якості, прищеплюється відповідальність, порядність, повага до старшого покоління. Родина – наша незамінна і постійна моральна та матеріальна підтримка, гармонійний та міцний союз родини і держави – один із найважливіших чинників її процвітання, добробуту й благополуччя громадян. Тож в цей святковий день, щиро бажаю кожній родині нашої громади мирного неба, щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, злагоди та любові. Хай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Хай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.