Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час жнив!

Дата: 08.07.2020 10:46

Фото без описуШановні громадяни!

В Україні розпочалася жнивна кампанія. Період жнив — особливий пожежонебезпечний період. Загрозу створюють спекотна погода, сухі хліба, хлібозбиральна техніка, яка нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність. В період збирання врожаю категорично забороняється:

• палити біля поля;

• розкладати багаття на полях та поблизу них;

• спалювати стерню, післяжнивні залишки;

• полювати неподалік ланів;

• допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж за 100 м від хлібних масивів;

• дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь;

• зернозбиральна техніка має виходити в поле справною та повинна бути обладнаною первинними засобами пожежогасіння. Зокрема, вогнегасниками, лопатами та мітлами-хлопавками; обов’язкова наявність іскрогасників на тракторах.

Також необхідно дотримуватися протипожежних заходів в місцях переробки та зберігання зернових За самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність. Виконавчий комітет Семенівської селищної ради звертається до працівників сільськогосподарської галузі та всіх громадян із проханням бути вкрай обережними з вогнем і пожежонебезпечними предметами, мандруючи на автомобілі чи пішки повз хлібні лани.