Бюджет участі 2020

Дата: 16.07.2020 09:50

Фото без описуДо уваги жителів Семенівської громади! Виконавчий комітет Семенівської селищної ради інформує: 20 липня стартує Бюджет участі Полтавської області 2020. Автори найуспішніших проектів світу запрошують ініціативних мешканців Семенівської громади уважно ознайомитись з умовами конкурсу! ХОЧЕШ ЗМІН? ТИ МАЄШ ШАНС! Фінансування бюджету участі проводиться за рахунок коштів обласного бюджету та бюджету місцевих рад у співвідношенні 50х50: 50 % (до 100 тис. грн) з обласного бюджету та 50% або більше з бюджетів місцевих рад. Кількість підписів, що мають бути зібрані для подачі проєкту автором: 30 (окрім підпису автора проєкту). Мінімальний вік автора проєкту: 14 років. Упровадження проєкту: наступний рік після конкурсного. За рахунок коштів бюджету участі фінансуються проєкти загального користування, реалізація яких можлива протягом одного бюджетного періоду. Такі проєкти повинні бути реалізовані на землях, що належать на праві власності територіальним громадам сіл, селищ, міст та є комунальною власністю. Невикористані заплановані бюджетні кошти бюджету участі повертаються до відповідних бюджетів. Проєкт повинен бути спрямований на вирішення певної проблематики в сфері: - соціальний захист – заходи щодо поліпшення соціального захисту та обслуговування громадян, які можуть включати заходи з захисту інвалідів,дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, непрацездатних осіб, пенсіонерів, багатодітних сімей; заходи з забезпечення доступності будівель та приміщень для людей з обмеженими можливостями; - безпеки та громадського порядку – заходи, спрямовані на посилення громадського порядку, безпеку громадян та захист їхньої власності (запровадження системи відеоспостереження, пожежної охорони, тощо); - навколишнього середовища – запобігання та ліквідація забруднення середовища, охорона природних ресурсів, організація безпритульних тварин тощо; - комунального господарства, енергоефективності – облаштування та озеленення територій, парків, рекреаційних зон, дитячих майданчиків, поліпшення якості питної води, вуличного освітлення тощо;енергозберігаючі заходи; - культури та освіти – створення та розвиток закладів культурного напряму, організація культурного дозвілля (фестивалі, вистави, концерти, конкурси, ярмарки, виставки тощо), розвиток неформальної освіти (організація просвітницьких заходів, тренінгів, курсів, семінарів, майстер-класів та ін.); - спорту та туризму – організація спортивних та туристичних заходів (змагання, конкурси, марафони, прокладання нових та реконструкція існуючих туристичних маршрутів), популяризація здорового способу життя. При підготовці проєкту автор забезпечує його відповідність таким вимогам: - усі обов’язкові поля аплікаційної форми подання проєкту заповнені; - питання реалізації проєкту знаходиться в межах повноважень органів місцевого самоврядування Полтавської області; - реалізація проєкту планується на території загального користування місцевих рад та об’єктів освітньо-культурної, спортивно-туристичної сфер комунальної форми власності; - реалізація проєкту здійснюється в межах одного календарного року; - бюджет проєкту, розрахований автором, включає всі витрати, у тому числі на розробку проєктної документації, закупівлю сировини, матеріалів. Проєкт за встановленою формою може бути поданий у визначений строк самостійно автором проєкту через систему Smart Region Полтавської області або надісланий на електронну пошту bu@oblrada-pl.gov.ua для подальшого його внесення в систему модератором або адміністратором Щоб подати проєкт онлайн в системі Smart Region Полтавської області https://smartregion.pl.ua/sb потрібно: - увійти в особистий кабінет шляхом реєстрації через систему «BankID», «MobileID», електронний цифровий підпис або інші методи ідентифікації особи; - заповнити всі необхідні розділи та поля аплікаційної форми подання проєкту поетапно, де необхідно – вибрати варіанти заповнення з випадаючого списку, або внести інформацію у відповідні поля, з урахуванням можливої мінімальної та максимальної кількості символів; - завантажити такі додатки: • файл «Інформація про автора проєкту» надсилається з розширенням .pdf або .word залежно від способу заповнення інформації; • файл «Гарантійний лист» надсилається з розширенням .pdf на офіційному бланку з підписом керівника місцевої ради; • файл «Додатки до заявки» надсилається з розширенням .pdf; • файл «Бланк аналізу проєкту» надсилається з розширенням .pdf з підписом керівника органу місцевого самоврядування та керівника навчального закладу; • файл «Список осіб, які підтримали проєкт» надсилається з розширенням .pdf; - завантажити основне зображення (стан проєкту до початку його реалізації) та додаткові зображення проєкту; - натиснути кнопку «Подати проєкт». Кожен житель може проголосувати за 3 проекти. Завершення прийому проєктів: 20 серпня 2020 року. Терміни оцінки поданих проєктів та виставлення їх на голосування: до 7 вересня 2020 року. Термін початку голосування за проєкти: з 9-00 14 вересня 2020 року. Термін завершення голосування за проєкти:о 17-00 30 вересня 2020 року. Термін оприлюднення проєктів-переможців: до 31 жовтня 2020 року.