ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 58-Ї (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 30.07.2020 08:52

Фото без описуВідповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 58-ї (позачергової) сесії селищної ради що відбудеться 31 липня 2020 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

П’ятдесят восьмої (позачергової) сесії Семенівської селищної ради

1. Про входження  Семенівської селищної ради до складу засновників комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги Семенівської районної ради.
  2. Про входження  Семенівської селищної ради до складу засновників комунального підприємства «Семенівська центральна районна лікарня» Семенівської районної ради.
  3. Про внесення змін до структури «Центру надання соціальних послуг»  Семенівської селищної ради.
  4. Інше.