Дата: 30.07.2020 08:55

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з питань соціального захисту населення Виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

Вимоги до претендентів: громадянство України, наявність вищої освіти за спеціальністю не нижче ступеня молодшого бакалавра та/або бакалавра та/або магістра по спеціальності «Економіка» та/або «Облік і оподаткування» та/або «Право», стаж роботи на державній службі та/або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року. Вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.

При проведенні конкурсу здійснюється письмовий іспит кандидатів на заміщення вакантної посади.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• Заяву щодо участі у конкурсі;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • Фотокартку розміром 4х6 см;
  • Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • Копію паспорта громадянина України;
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • Копію заповнених сторінок трудової книжки;
  • Копію довідки про присвоєння РНОКПП;

-   декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою, затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 в паперовому вигляді;

- довідку про відсутність судимості;

- згоду на обробку персональних даних.

Прийом документів здійснюється з 30 липня 2020 року по 28 серпня 2020 року, за адресою: 38200, вул Незалежності, 44/а, смт. Семенівка Полтавської області.

Довідки за телефоном: (05341) 91-7-51