Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

День військ зв'язку України

Дата: 07.08.2020 10:13
Кількість переглядів: 367

8 серпня — День військ зв'язку України. Це свято Фото без описувідзначають щорічно з 2000 року, коли був підписаний указ президента країни про заснування цього свята.
Сьогодні для будь-якої армії будь-якої країни військовий зв'язок важливий, як ніколи. Це технічна основа Збройних сил.
Підготовка перших зв'язківців армії на території сучасної України почалася 8 серпня 1920 року. Тоді в Костянтинівському юнкерському військовому училищі почали навчати зв'язківців на Київських військово-інженерних курсах. Цей день покликаний вшанувати військових цієї спеціальності.
Питома вага представників цієї професії в загальному штаті армії стрімко зростає і зараз. Під час Другої світової війни практично десята частина солдатів була зв'язківцями. А в сучасній армії це свято відзначає близько 12% службовців.
У січні 1992 року було створено Головне управління зв’язку Збройних Сил України, яке розпочало формування військ зв’язку незалежної держави. За час існування Збройних Сил України з розрізнених систем зв’язку була створена єдина система, яка здатна забезпечити надійне управління Збройними Силами в будь-якій обставині.
В цей день вітаємо всіх військових, які працюють над створенням надійної системи управління Збройними силами як в умовах війни, так і в мирний час. Зі святом


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора