Відбулась 59 сесія першого скликання

Дата: 14.08.2020 10:48

14 серпня відбулась чергова 59 сесія першого скликання Семенівської селищної ради, яку провела селищний голова Людмила Милашевич. Допомагала у проведенні сесіі секретар виконавчого комітету селищної ради Антоніна Бардалим. Участь у засіданні сесії взяли 25 депутатів, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, громадськість, ЗМІ.
На порядок денний було винесено 27 питань, котрі попередньо обговорені на засіданні профільних комісій.
Так, народні обранці одноголосно затвердили зміни до показників бюджету Семенівської селищної ради на 2020 рік. За рахунок перевиконання бюджету селищної ради розподілено видатки в розмірі 1500000,00 грн., в т.ч. на освіту-50268,00 грн., на соціальний захист і соціальне забезпечення-710042,00 грн., житлово-комунальне господарство-153924,00 грн.,транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство-98000,00 грн., передано на утримання установ районного бюджету-456168,00 грн., інші видатки-31598,00 грн.
Перерозподілено видатки та затверджено нові із внесенням змін до плану соціально-економічного розвитку.
Внесено зміни в Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Семенівської селищної ради (ОТГ) на 2019-2020 роки, де визначено головного виконавця програми КП "Комунальник" та внесено зміни в додатки.
Затверджено розпорядження "Про внесення змін до бюджету Семенівської селищної ради на 2020 рік", видані в міжсесійний період.
На сесії затверджено блок питань, які стосуються земельних відносин, проекти рішень яких були повністю підтримані й затверджені депутатами.
Прийнято у комунальну власність Семенівської об`єднаної територіальної громади об`єкти соціальної сфери. Внесено зміни до структури і штатного розпису Виконавчого комітету Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області.
Затверджено розрахунок розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2020 рік на території Семенівської селищної ради.
Розглянуто інші питання.
На цьому сесія завершила свою роботу.Фото без описуФото без описуФото без опису