Утилізація медичних масок та рукавичок

Дата: 20.08.2020 09:01

Як і де утилізувати використані медичні маски та рукавички під час епідемії коронавірусу?

1
Зніміть маску після застосування; утримуйте маску за еластичні завушні петлі та не торкайтеся нею до очей або одягу, так як використана маска може бути забруднена мікроорганізмами.

2
Одноразові маски та рукавички перед тим, як викидати, варто ошпарити окропом чи обробити дезинфікуючим засобом.

3
Герметично запакувати маску чи рукавички в окремий пакет, задля попередження забруднення контейнера в який буде вкинута маска.

4
Після дотику до маски або її викидання слід провести гігієнічну обробку рук: скористайтеся спиртовмісним засобом, а при очевидному забрудненні рук вимийте їх з милом.

Збір масок медичних, одноразових рукавичок буде здійснюватися в окремі контейнери.Фото без опису