Навчальний рік 2020-2021р.р.

Дата: 21.08.2020 10:30

Безпека дітей та вчителів - головний пріоритет на цей навчальний рік

Першого вересня учні та вчителі повернуться до своїх дитячих садочків та шкіл, окрім тих, які мешкають у «червоній зоні»???? (вони йдуть на двотижневий карантин, протягом якого навчаються дистанційно).

Правила, за якими відбуватиметься навчання:

?? вхід до закладу та пересування по ньому лише у захисних масках;

?? температурний скринінг на вході та антисептики для рук;

?? збільшення відстані між партами;

?? провітрювання;

?? дезінфекція.

Переводити всіх на навчання у дистанційному режимі поки не планується, але все залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні.

Напередодні та після 1 вересня МОН та МОЗ проведуть перевірки дитячих садочків та шкіл на дотримання безпечних умов навчання в період карантину.

Головним завданням місцевої влади зараз є якраз забезпечення виконання усіх умов, аби максимально вберегти усіх учасників навчальних процесів від захворювання на коронавірус. Не рейтингам зараз першочергова увага, а організації безпечного навчального процесу та контролю за дотриманням заходів епідеміологічної безпеки в закладах освіти?? Бачити меншеФото без опису