Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Шановні жителі селища

Дата: 25.08.2020 11:30
Кількість переглядів: 308

Шановні жителі селища!Фото без опису

Ми чудово розуміємо, як всім нам важко жити в умовах карантину, адже ми весела і життєрадісна нація. І заходи, які завжди проводились у селищі, хоч на хвильку, давали змогу відволіктись від щоденних проблем. Але, зважаючи на рекомендації місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, спрямованих на попередження та розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID – 19, вболіваючи за здоров’я земляків, виконавчий комітет Семенівської селищної ради долучився до заходів, які проводились Семенівською районною державною адміністрацією, при цьому відмінивши запланований концерт пісенно – танцювального колективу «Полтава» Полтавської обласної філармонії.

Прикро, що захід, який відбувся 24 серпня 2020 року, не дивлячись на те, що він проводився біля пам’ятника Т.Г. Шевченку і міг би зібрати більшу кількість земляків, не знайшов відгуку у жителів Семенівки. Це, в значній мірі, свідчить про почуття патріотизму у тих, хто кричить про любов до України. Відтак проведено заходи у населених пунктах громади з дотриманням обмежувальних заходів.

Прикро, що наші громадянські почуття прокидаються лише в переддень виборів і максимум на два місяці, поки нам роздають обіцянки, а вже наступного дня ми починаємо каятися у своєму виборі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора