Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Інформація про благоустрій

Дата: 25.08.2020 15:30
Кількість переглядів: 282

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради щиро дякує всім небайдужим землякам за конструктивну критику, яка допомагає нам реагувати на недоліки в роботі.

Проте…

У відкритому доступі неодноразово з’являлася інформація про благоустрій нашого селища. Поширює її, зокрема, ТОВ «ТРК Інформ», офіс якого знаходиться в приміщенні адмінбудинку Семенівської районної ради. Ваші працівники щодня проходять повз занедбані клумби поряд з ним. Шановні панове журналісти, як Ви зуміли не помітити те, що знаходиться в безпосередній близькості до місця вашої роботи?

Більш ніж дивно, що у працівників вищеназваної організації в переддень Дня Прапора України та Дня Незалежності України знайшовся час об’їхати лише населені пункти Семенівської селищної ради. Ваша увага була зконцентрована на державній символіці. Дякуємо за опубліковані фото. Зверніть увагу – територія викошена, квітники посаджені. А стосовно іншого, до вас велике прохання: вивчайте питання, а потім давайте оцінку і не викривляйте факти.

Постановою Верхової Ради України від 28 січня 1992 року «Про Державний Прапор України» визначено поняття Державного прапора. Державним прапором України є національний прапор, що являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору, нижньої – жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. Постановою Верховної Ради України «Про встановлення державної символіки на фасадах і в приміщеннях Верховної Ради України» закріплено порядок її розміщення на фасадах і в приміщенні Верховної Ради України. Указом Президента України від 23 серпня 2004 року встановлено День Державного прапора України – 23 серпня, та запропоновано встановлювати цей символ у певні святкові дні на будівлях органів державної влади та об’єднань громадян, а органами місцевого самоврядування – на вулицях міст. Указом Президента України «Про Державний Протокол та Церемоніал України» визначено порядок розміщення Державного прапора під час прийому в Україні глав іноземних держав, глав парламентів, глав урядів, міністрів закордонних справ, інших високих посадових посадовців, представників іноземних держав.

Пункт 4 ст. 92 Конституції України визначає, що виключно законами України встановлюється порядок використання та захисту державних символів. Опис державних символів України та порядок їх використання встановлюється законом, що приймається не менше як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України (відповідно до ст. 20 Основного Закону).

Проте єдиного законодавчого акта, який би не тільки визначав поняття Державного Прапора, а й регламентував порядок його використання на теренах України органами держаної влади та місцевого самоврядування, громадянами немає.

Про однобокість підходу до спільних проблем судити думаючим, активним користувачам соцмереж.Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора