Селищний голова про новостворений терцентр

Дата: 27.08.2020 16:49

Робимо все, щоб літні люди ні на секунду не відчули перебоїв в отриманні допомоги від новоствореного терцентру.

Зараз тут працюють дві швачки, взуттєвий майстер, масажист, перукар, медична сестра та соцробітники. Додалася послуга — прання білизни. Вона платна, адже потребує витрат на пральні засоби.

Для зручності пересування працівників забезпечили велосипедами. Транспорт не новий: оскільки установа розпочала роботу з 1 серпня, купити ці велосипеди селищна рада не мала змоги. Проте з 21-го «залізного коня» — 17 у задовільному або відмінному стані.

Також плануємо — отримати ліцензії на надання медичних послуг і встановити терміналу самообслуговування iBox. Останній полегшить сплату комунальних платежів.

Я повністю задоволена роботою колективу. Вони великі молодці: досвідчені та люблять свою роботу.

Бачити меншеФото без опису