Вітання нотаріусам

Дата: 02.09.2020 10:51

Шановні нотаріуси! З Нагоди професійного свята бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів для підвищення престижу та авторитету нотаріату, безумовного дотримання букви закону, мудрості і нових професійних звершень. Хай щодня Ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панує тепло і затишок.

В Україні 2 вересня відзначається порівняно молоде свято - День нотаріату. Пропозиція про заснування такої дати в 2007 році висунула Українська нотаріальна палата, ініціативу якої у 2009 році підтримало Міністерство юстиції України. Проте остаточне рішення прийняв президент Віктор Ющенко, який у 2010 році підписав довгоочікуваний указ.

Велика відповідальність бути нотаріусом. Нині в епоху становлення правової держави, на нотаріальну спільноту покладаються великі події у сфері забезпечення конституційного принципу верховенства права, додержання законності, захисту суспільних та державних інтересів,прав і свобод людини.Фото без опису