Перебої з електропостачанням

Дата: 07.09.2020 16:41

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради вкотре дякує за небайдужість жителям громади. Завдяки вашим зусиллям вдається зробити наше життя комфортнішим.

Ввечері 04 вересня (близько 22 години) по вулиці Каденюка почалися перебої з постачанням електроенергії до приватних будинків. Слід зазначити, що вуличне освітлення працювало в штатному режимі.

Як пояснив заступник начальника з розподілу електроенергії Семенівської філії АТ «Полтаваобленерго», це викликано тим, що відбулося коротке замикання дротів у мережі, яка постачає електроенергію саме до обійсть. А це, в свою чергу, викликано тим, що жителі вулиці своєчасно не проводять санітарну обрізку дерев, ними ж і посадженими.

Бригада ремонтників відновила електропостачання 05 вересня 2020 року близько 10 години.

Тому, просимо всіх жителів громади поважати роботу служб, які надають нам життєво необхідні послуги.Фото без опису