Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Всеукраїнський фестиваль культури та творчості

Дата: 08.09.2020 09:11
Кількість переглядів: 300

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису28 серпня 2020 року, у місті Чернівцях пройшов II дистанційний Всеукраїнський фестиваль культури та творчості людей з інвалідністю «Сузір’я любові».

У зв'язку з тим, що фестиваль визнаний одним з кращих інклюзивних практик України, він є соціальним, враховуючи особливі потреби даної категорії людей.

У світі з'явилося багато перешкод для проведення мистецьких фестивалів для обдарованих, талановитих творчих і креативних людей з інвалідністю. Саме тому, при інтенсивному розвитку інтернет-технологій з’являються все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. При цьому зовсім не обов’язково бути присутнім особисто.

Тож, йдучи в ногу з часом, представники "Асоціації людей з обмеженими можливостями" Семенівської селищної ради вкотре взяли участь у фестивалі. Нашу громаду представили: селищний голова Людмила Милашевич, вокальний жіночий ансамбль "Надія" (керівник Любов Грек) та вчитель Веселоподільської ЗОШ I-III ступенів Микола Буланий. Їх творчі виступи в електронному запису були передані організаційному комітету Всеукраїнського фестивалю культури та творчості людей з інвалідністю «Сузір’я любові». Наші таланти стали призерами фестивалю. Їх нагородили грамотами та подарунками з логотипом фестивалю, які сьогодні вручила селищний голова Людмила Милашевич та депутат Полтавської обласної ради Володимир Куцовол. Відтак з`явились нові можливості участі у конкурсах для всіх творчих людей, незалежно від віку та місця проживання. Радіємо з того, що у нас є чудові, талановиті, креативні і надзвичайно позитивні люди.

Дякуємо всім і кожному окремо, за те, що незважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні, ви змогли прийняти участь у фестивалі. Дякуємо за багатогранність, віру в себе та свої можливості!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора