ОНОВЛЕННЯ ДОРОГИ В СЕЛИЩІ СЕМЕНІВКА

Дата: 31.07.2017 16:09

Фото без описуВ центрі селища Семенівка проходив ремонт дороги державного значення Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук.

Вона знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області. За результатами аукціону, право ремонтувати автодорогу Т-17-16 здобула компанія «Будгарант-7». Договір передбачає поточний ремонт дорожнього полотна. Наразі роботи тривають уже другий місяць. Станом на сьогодні, на окремих ділянках дороги Хорол-Семенівка-Кременчук вже укладений вирівнюючий шар. У середньому його товщина повинна становити близько 5 см. Наступний етап — влаштування верхнього шар покриття. Згідно нормативів, він обов’язково повинен бути товщиною 5 см. Здійснювали роботи з заміни дорожнього покриття ПП «Будгарант-7», і це вартувало 140,8 мільйонів гривень. Обсяг співфінансування з обласного бюджету для виконання робіт на автомобільних дорогах загального користування (поточний середній ремонт окремих ділянок автомобільної дороги Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук) — 1000,000тис.грн. (згідно розпорядження голови Полтавської ОДА №132 від 03.03.2017 р. «Про співфінансування в 2017 році з обласного бюджету робіт на автомобільних дорогах загального користування»).

Наразі жителі та гості селища занепокоєні станом узбіччя дороги, адже дуже складно не лише велосипедом, а й автотранспсортом з’їхати з новоствореної дороги. Враховуючи те, що підрядник практично закінчив ремонт у Семенівці, керівництвом Служби було вирішено збудувати тут об’єкт штучного обмеження швидкості. «Яквідомо, на оновленому покритті зросла швидкість руху автомобілів, відповідно може зрости і кількість аварій», — говорить заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб. За попередніми прогнозами, вирішено збудувати «острівець» на в’їзді зі сторони Хоролу. Доїжджаючи до центру селища, де значне скупчення людей, водії будуть змушені пригальмовувати, тим самим знижуючи швидкість. Про це повідомляє прес-служба САД у Полтавській області.

Джерело - інформаційний тижневик "Голос Громади"