Новорічне свято для дітей пільгових категорій Семенівщини.

Дата: 29.12.2016 09:10

Фото без опису27 грудня у районному будинку культури відбулося традиційне Новорічне свято для дітей пільгових категорій Семенівщини.

Більше 200 дітей з обмеженими фізичними можливостями та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців прийомних сімей та ДБСТ могли прийняти привітання селищного голови Людмили Милашевич, голови райдержадміністрації Віктора Федоренка, заступника голови районної ради Володимира Сербина, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмили Лопати, переглянути святкове театралізоване дійство-казку, насолодитися співом та танцями юних артистів із будинку школяра та  будинку культури та отримати солодкі подарунки, позитивні емоції та святковий настрій.

Джерело http://semenivka.adm-pl.gov.ua/