Оголошення про проведення громадських слухань з питань проекту «Будівництво пункту накопичення, зберігання, первинної переробки зернових та олійних культур, обсягом зберігання 120 000 тон»

Дата: 19.02.2018 16:23

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради повідомляє про проведення громадських слухань проекту «Будівництво пункту накопичення, зберігання, первинної переробки зернових та олійних культур, обсягом зберігання 120 000 тон» з будівництвом на території колишнього ВАТ «Веселоподільський цукровий завод», який готує ТОВ «Агропромислове об’єднання «Цукровик Полтавщини».

Громадські слухання  відбудуться о 10 годині, 02березня 2018 року, у актовому залі Семенівськоїселищної ради за адресою: Полтавська область, смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а.

Додатки:

1. Заяви про наміри та екологічні наслідки;
  2. Додаток до Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень;
  3. Ситуаційний план 1-2000 (ЦП Семенівка)1;
  4. Джерела викидів (Семенівка);
  5. МБР_ТЕП (Семенівка);
  6. ТОМ 9, кн.2-ОВНС (Семенівка).