A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Земельні торги в Семенівській ОТГ

Дата: 29.09.2017 16:29
Кількість переглядів: 722

Земельні торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки в Семенівській ОТГ

28вересня 2017 року в Семенівській селищній раді було проведено земельні торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

Організатор земельних торгів: Семенівська селищна рада. Проводило торги приватне підприємство «Регіональний інвестиційний центр аукціонів», директор І.Ірза.

На земельних торгах від організатора торгів був присутній заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, голова комісії Сергій Миколайович Полупан.

 

Члени комісії:

Бардалим Антоніна Вікторівна – секретар селищної ради, заступник голови комісії;

Шквир Григорій Валерійович – начальник відділу земельних відносин, секретар комісії;

Жарікова Інна Миколаївна – спеціаліст 1-ї категорії юридичного відділу;

Синенько Валерій Дмитрович – депутат селищної ради;

Здор Світлана Сергіївна – депутат селищної ради.

Земельні торги проводилися на підставі рішення Семенівської селищної ради від 11 серпня поточного року, відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів, що регулюють дані правовідносини, в присутності аукціонної комісії, утвореної організатором торгів, до складу якої входять депутати селищної ради. Очолює аукціонну комісію заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів С.М.Полупан.

Ведучий аукціону: Іван Сергійович Ірза.

Після прийняття селищною радою рішення про проведення земельних торгів з продажу права оренди на дві земельні ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, інформація про торги була розміщена на офіційному вебсайті Держгеокадастру.

            До визначеного строку подачі заяв для участі у торгах звернулися три юридичні особи та одна фізична особа-громадянин України, які відповідно до чинного законодавства мають право набувати у користування дані земельні ділянки, сплатили реєстраційний та гарантійний внески, подали всі необхідні документи, зареєстровані в якості учасників земельних торгів, представники учасників юридичних осіб та учасник фізична особа прибули на аукціон.

Коротка характеристика земельних лотів.

Дві земельні ділянки (лоти №№1 та 2), право оренди на які виставлено для продажу на земельних торгах, знаходяться в селищі Семенівка Семенівського району Полтавської області.

Земельні ділянки відносяться до земель комунальної власності , не є заставленими, арештованими, до них відсутні права третіх осіб, та вони не мають обмежень щодо продажу права оренди на них на земельних торгах.

            Цільове призначення обох земельних ділянок: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

            Межі земельних ділянок визначені в натурі (на місцевості), (відповідні документи долучено до складу лотів).

            Учасниками оглянуто земельні ділянки, вини ознайомлені із документацією по лотах, що зафіксовано у відповідній заяві.

            Сучасний стан земельних ділянок має такий вигляд. (На екран було виведено зображення земельних ділянок).

            З умовами продажу земельних лотів учасники ознайомлені, а саме:

  • Стартовий розмір річної орендної плати по кожному лоту становить 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  • Строк оренди кожної земельної ділянки – 25 років.

Лот № 1. Право оренди (річна орендна плата) на земельну ділянку площею 2га – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташовану по вул. Незалежності, 2б-1, в селищі Семенівка . Строк оренди 25 років. Приймають участь учасники під №2 та №4. Стартова річна орендна плата становить 116761 грн.94 коп. Переможець ТОВ «ЕКОАГРО ФІРМА СЕМЕНІВСЬКА ЩЕДРА ЗЕМЛЯ», ціна продажу 119680, 99грн.

Лот № 2. Право оренди (річна орендна плата) на земельну ділянку площею 0,5 га – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташовану по вул.. Незалежності, 2д, в селищі Семенівка. Строк оренди – 25 років. Приймають участь учасники під №1 та №3. Стартова річна орендна плата становить 29190 грн. 48 коп. Переможець ТОВ «АГРІС», ціна продажу 29920,23 грн.

  

    

  

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора