ІХ - тур Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

Дата: 26.06.2017 16:34
Кількість переглядів: 218

24 червня, у першій лізі чемпіонату Полтавщини відбувся дев'ятий тур

24 червня, матчами дев’ятого туру завершилось перше коло групи A першої ліги чемпіонату Полтавщини. ФК Великі Кринки, який утримував лідерство майже протягом всього першого кола не зумів піти на перерву в статусі лідера. Команда з Глобинщини в останньому матчі кола несподівано втратила очки, зігравши в нічию з ФК Зоря Ст. Аврамівка, й пропустила вперед ФК Локомотив. Але, Локомотив, який вперше очолив турнірну таблицю, ще не гарантував собі перше місце, потіснити команду з Гребінки зможе Дружба (Очеретувате), якій ще залишилось зіграти пропущений матч шостого туру проти ФК Зоря Ст. Аврамівка.
Покращити своє становище також можуть ФК “Пирятин”, ФК “Глобине”, ФК “Семенівка” та ФК “Сенча в цих команд також залишились пропущені поєдинки.

Джерело - football.poltava.ua/

Наша команда відправилася в с. Очеретувате та зіграла проти сусіднього ФК "Дружба". З перших хвилин матч розпочався натиском господарів на ворота Семенівців і вже в першому таймі ФК "Дружба" вирішила долю матчу, забивши три м'ячі у ворота ФК "СЕМЕНІВКА". Гості мали змогу відіграти декілька голів, але фортуна так і не підтрима команду. Отже чергова поразка Семенівців та дев'ята сходинка в турнірній таблиці.

ФК “Дружба”  – ФК “Семенівка”  3 : 0

А от дублюючий склад, отримав один заліковий бал на виїзді, з  рахунком 2:2 Семенівці зіграли зі своїми однолітками з Очеретуватого. Молодіжка двічі відігралася від пропущених м'ячів, витяг свою команду і відзначився двічі у ворота суперника, нападник Сергій Ростовецький.

ФК “Дружба”  – ФК “Семенівка”  2 : 2

Нагадуємо що це був останній тур першого кола, але у ФК "СЕМЕНІВКА" залишається зіграти гру проти ФК "Сенча" в рамках восьмого туру, який був перенесений на 1 липня 2017 року та пройде на стадіоні "КОЛОС" селище Семенівка.

Результати інших ігор ІХ -го туру Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

“Локомотив” –  ФК “Пирятин” 4 : 1 (юнаки 0:4)
ФК “Великі Кринки” – ФК “Зоря-Ст.Аврамівка”1 : 1 (юнаки 1:1)
ФК “Глобине” – “Темп”1 : 1 (юнаки 1:3)
ФК “Сенча” – “Харчовик” 0 : 3 (юнаки 1:0)
“Дружба”  – ФК “Семенівка” 3 : 0 (юнаки 2:2)

Турнірна таблиця станом на 25.06.2017 р.