A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

4 серпня День Національної поліції України

Дата: 04.08.2017 16:44
Кількість переглядів: 875

Фото без описуДень Національної поліції України, це одне з нових офіційних державних і професійних свят України.

Воно з’явивлося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року. У відповідному Указі Президента України № 693, в якому враховувалися роль і значення Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки і порядку, визнано, що попередній Указ Президента України від 17-го листопада 1992-го року № 567 «Про День міліції» втратив силу.

Відповідно до змісту документа, День Національної поліції України, відзначається щорічно 4-го серпня. Ця дата вибрана не випадково. В цей день, в 2015-му році, Президентом України був підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України.

Україна - держава, в якій повага до думки та запитам суспільства, є один з фундаментальних пріоритетів. На нову Національну поліцію в значній мірі покладені надії, що у виконанні своїх обов’язків вона буде стійка в нетерпимості до процесів корупції, прозоріша і проста, справедлива, ефективна і відкрита для українського суспільства.

Джерелоwww.dilovamova.com

У цей День виконавчий комітет Семенівської селищної ради вітає всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя.

Бажаємо працівникам поліції міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – світла і злагоди, в серцях – добра, в помислах – мудрості, в службових справах – принциповості і наполегливості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора