Роботи по благоустрою селища

Дата: 03.08.2017 16:46

Фото без описуЗавдяки спільним зусиллям виконавчого комітету Семенівської селищної ради, її депутатського корпусу та постійній підтримці депутатів Полтавської обласної   ради  від нашого району, вдалося розпочати роботи  з будівництва, реконструкції, ремонту та утриманню доріг загального користування, доріг та вулиць комунальної власності.

Так, на сьогодні, ведуться роботи  по вулиці Затишній. Роботи ведуться  підприємством -  ТОВ «Трансресурси». З цією метою залучено кошти обласного бюджету на суму 441,82 тис. грн. та бюджету Семенівської селищної ради на суму 604,24 тис. грн.

Також  продовжено роботи з реконструкції магістрального водогону мікрорайону цукрозаводу по вулицях  Тітова та Гагаріна на загальну суму 200 тис. грн. Роботи  ведуться підприємством -  ПП «Аліна».