Веселоподільська ЗОШ радісно зустріла учасників турніру з настільного тенісу

Дата: 19.02.2018 16:50

В суботу, 17 лютого спортивний зал Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. радо зустрічав у своїх стінах фанатів тенісної справи.

І невипадково, адже чималу когорту ентузіастів зібрало незвичайне спортивне свято, котре проходило з нагоди дня народження тренера ФК «Семенівка» Станіслава Крутька. Зазначимо, що Станіслав є випускником 2001 року Веселоподільської школи. Саме в рідній альма-матер у хлопця і гартувався спортивний дух. Тут мудрі вчителі й тренери – Микола Забара та Микола Заяць – виховали в нього любов до м`яча і тенісної ракетки, а також азарт і жагу до перемог.       За словами Станіслава, багатьма своїми досягненнями він завдячує саме наставникам, для яких сьогодні уже є спортивним колегою. Тож не дивно, що свій день народження чоловік вирішив розділити з однодумцями, близькими по духу людьми та просто любителями активного, здорового відпочинку.
Прологом урочистостей стали вітання гостей турніру – голови Семенівського районного осередку Аграрної партії України, депутата Полтавської облради Володимира Куцовола, старости Веселоподільського старостату Семенівської селищної ради Інни Календарь, директора Веседоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталії Іванини. Керівники привітали іменинника зі святом, побажали йому нових спортивних досягнень і справжніх надійних друзів. А дивлячись на те, скільки гостей завітало цього дня на урочистості, можна сміливо стверджувати, що Станіслава люблять, поважають і цінують.
Після вітальних слів головний суддя змагань Микола Забара ознайомив усіх присутніх із порядком проведення дружнього тенісного турніру, а хореографічний колектив «Фурор» (керівник – Олена Перлова) подарував усім присутнім запальний танець.
Зазначимо, що цього дня в спортивному залі панувала дружня атмосфера. Учасники турніру показали високий рівень підготовки, майстерність та колосальну волю до перемоги. Кожен матч був по-своєму цікавим і видовищним. Особливо усіх присутніх вразили вирішальні поєдинки, де зійшлися надзвичайно сильні суперники – Микола Заяць, Валерій Тригуб, Станіслав Крутько та гість із м. Кременчук Володимир Невмивако. Незважаючи на товариські відносини між учасниками, кожен демонстрував непоступливість та бажання здобути перемогу.
У результаті півфінальних ігор право боротися за звання кращого тенісиста отримали Микола Заяць та Володимир Невмивако. За перебігом цих спортивних баталій усі присутні спостерігали затамувавши подих. Такої безкомпромісної та емоційної боротьби уболівальники не бачили давно. Швидкість, вправність, тактичні прийоми – усе без винятку було присутнє на паркеті під час матчу. До останнього моменту в залі зберігалася інтрига, бо ніхто не міг передбачити результат вирішальної гри. Врешті-решт у цій запеклій дуелі перемогу заслужено виборов Володимир Невмивако.
Результати турніру друзів:
Молодша вікова група:
І місце – Валентин Чечельницький (с-ще Семенівка);
ІІ місце – Іван Гребінник (с. Веселий Поділ);
ІІІ місце – Олексій Головненко (с. Горошине).
Старша вікова група:
І місце – Володимир Невмивако (м. Кременчук);
ІІ місце – Микола Заяць (с-ще Семенівка);
ІІІ місце – Валерій Тригуб (с. Устимівка);
IV місце – Станіслав Крутько (с. Вереміївка);
V місце – Олександр Гетьман (с. Василівка).
Призери та переможці були нагороджені пам`ятними статуетками, медалями та Грамотами.
Зазначимо, що турнір друзів відбувся за підтримки районної партійної організації Аграрної партії України, Семенівської селищної ради в особі Людмили Милашевич та Веселоподільського старостату Семенівської селищної ради. Також учасники спортивних баталій висловлюють щиру вдячність організаторам змагань – Наталії Іванині, Миколі Забарі, Миколі Зайцю, Аллі Любицькій, Володимиру Коваленку і, звичайно ж, винуватцю свята Станіславу Крутьку.