Семенівські школярі здобули ІІ місце на обласних змаганнях з волейболу в м. Кременчук

Дата: 20.02.2018 16:55

Семенівські школярі здобули ІІ місце на обласних змаганнях із волейболу.

9 лютого у м. Кременчук відбулися обласні зональні змагання з волейболу серед юнаків у рамках проведення ІІ етапу обласної Спартакіади школярів 2017-2018 навчального року.
Команду Семенівського району представляла збірна волейболістів, яка була сформована на базі Веселоподільської та Оболонської шкіл. Зазначимо, що основну частину спортивного колективу складали учні Веселоподільської ЗОШ, котрі напередодні здобули перемогу у фіналі на районних змаганнях. Готували команду до змагань талановиті тренери, фанати своєї справи – Микола Забара та Олександр Богаєвський.
Участь в запеклих поєдинках взяли команди з трьох районів – Кременчуцького, Семенівського і Глобинського, а також з м. Кременчук.
Представляємо вашій увазі результати зіграних матчів Семенівського району:
Семенівський район – Кременчук –– 2:0;
Семенівський район – Кременчуцький район – 2:0;
Глобинський район – Семенівський район – 2:1.
У підсумку першість вибороли волейболісти з Глобинського району, котрі здобули перемоги у всіх матчах турніру. Друге місце заслужено виборола команда Семенівського району, здобувши 2 перемоги й тим самим обігнавши кременчужан. Третє місце в запеклій боротьбі здобули гравці з Кременчуцького району, а четверту сходинку на п`єдесталі посіли спортсмени з Кременчука.
Відтак, семенівці достойно захистили честь нашого району на області й вразили всіх присутніх своїм непереборним командним духом та майстерністю володіння м`ячем.